AKTIVIT PD 5l speciální čistič na bázi tvrdých vosků

Objednací číslo:10601080
Popis:

Podlahu je třeba před nanášením nového voskového nátěru velmi dobře odmastit, zbavit zbytků starých voskových nátěrů (nejlépe přípravkem AKTIVIT NF) a nechat dokonale vyschnout. Vosk nanášíme od vnitřního rohu místnosti směrem ke dveřím zásadně v souvislých, málo překrývajících se pásech, nejlépe pomocí roztírače, mikrovláknového mopu, nebo ručního držáku padu a mikrovláknového návleku. Možné je také použití bavlněného mopu, ale mírně zvyšuje spotřebu voskové disperze. První vrstvu necháme vyschnout asi 30 minut a naneseme 2. vrstvu, tentokrát v úhlu 90° k původnímu směru. Touto technikou získáme jednolitý povrch. V případě potřeby (v závislosti na savosti podlahy) po zaschnutí naneseme ještě 3. vrstvu, ve stejném směru jako první. Na nezaschnutý povrch zásadně nestoupáme! Takto ošetřenou podlahu potom udržujeme přípravkem AKTIVIT UPD. Voskový nátěr obnovujeme v závislosti na frekventovanosti prostorů 1 až 3 x za rok.  

Poznámka: Podle Zákona č. 356/2003 Sb., o chemických látkách a chemických přípravcích a o změně některých zákonů, není k tomuto přípravku vystaven BEZPEČNOSTNÍ LIST. Složky obsažené v přípravku nejsou klasifikovány jako nebezpečné.
Jednotky: ks
Dodací doba: skladem
Cena: 943.80 Kč vč. DPH
Počet: ks
Potřebujete pomoci?

Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle: +420 724 388 478, nebo pište na naši mailovou adresu obchod@drogerie-henstal.cz. Obratem se Vám ozveme.zpátky


© 2021 – Zákaz šíření obsahu bez písemného souhlasu.
Webové stránky vytvořila Entera CZ, s.r.o. | Vytvořeno na CMS Entera | Registrace domén a webhosting Administrace.NET