AKTIVIT A 6kg Mimořádně účinný zásaditý pěnivý čisticí prostředek

Objednací číslo:10601060
Popis:

Mimořádně účinný zásaditý pěnivý čisticí prostředek určený na odstraňování obzvlášť mastných, připálených a živičnatých nečistot v různých průmyslových odvětvích. Při aplikaci pomocí napěňovacího zařízení vytváří pevnou, bohatou a přilnavou pěnu, díky tomu se s tímto prostředkem výborně čistí také svislé povrchy.

Použití: Vzhledem k vysoké účinnosti je použitelný pro různé aplikace:

Potravinářský průmysl: Čištění technologických zařízení a povrchů v masném průmyslu, tukovém průmyslu, cukrářské a lahůdkářské výrobě, mlékárenství, kuchyních apod.

Těžký průmysl: Na čištění zatížených povrchů v strojírenském průmyslu, při obrábění kovů, a jiných podobných aplikacích, pokud se čistí ručně, nebo technologií pěny.

Lehký průmysl: Na čištění povrchů v automobilovém průmyslu, obuvnickém průmyslu, na čištění vozů železniční a autobusové dopravy, v sklářském průmyslu.

Aplikační metody: Přípravek se ředí zásadně chladnou, nanejvýš vlažnou vodou. Je možné používat ho klasickou ruční metodou, v čistících strojích, které mají zabudované zařízení na odsávání pěny, ale také v napěňovacím zařízení a ve vysokotlakových čističích.

Poznámka: Přípravek je klasifikován jako žíravý.
Jednotky: ks
Dodací doba: skladem
Cena: 481.58 Kč vč. DPH
Počet: ks
Potřebujete pomoci?

Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle: +420 724 388 478, nebo pište na naši mailovou adresu obchod@drogerie-henstal.cz. Obratem se Vám ozveme.zpátky


© 2021 – Zákaz šíření obsahu bez písemného souhlasu.
Webové stránky vytvořila Entera CZ, s.r.o. | Vytvořeno na CMS Entera | Registrace domén a webhosting Administrace.NET